fbpx
Close
PAF.ee

Malygina langes välja, Ivanov jätkab paarismängus

– Tennis / Foto: PicWizard

Kasahstani linnas Tšimkendis, kus toimuvad korraga ITF World Tennis Touri turniirid meestele (auhinnafond 25 000 USD) ja naistele (15 000 USD), sai Elena Malygina üksikmängu teises ringis lüüa.

Malygina kaotas neljandana asetatud 24-aastasele Tamara Curovicile (Serbia, WTA 754., ITF 172.) 2:6, 2:6. Curovic oli omal ajal lootustandev noortennisist, maailma juunioride edetabeli 11. ning omas juba 14-aastaselt WTA rankingut. Malyginal oli küll esimese servi protsent üsna kõrge (70), aga ta võitis vaid 53% esimese pallingu ja 25% teise pallingu punktidest. Kokku kaotas Eesti tennisist viis oma servi 8st ja murdis vastase servi alles siis, kui seis oli teises setis juba 0:5.

Paarismängus pidi Malygina koos Polina Bahmutkinaga (Venemaa) vastu võtma napi kaotuse teisena asetatud paarilt Vlada Ekshibarova (Iisrael)/Darja Kruzhkova (Venemaa) 6:4, 5:7, 6:10.

Vladimir Ivanov, kes oli Tšimkendis üksikmängu avaringis kaotanud, jätkab aga paarismänguturniiri, sest ta võitis koos Aleksandr Vasilenkoga (Venemaa) neljandana asetatud Anton Tšehhovi (Venemaa) ja Khumoyun Sultanovi (Usbekistan) 7:5, 7:6.

scroll to top