Elena Malygina langes paarismängus välja

– Tennis / Foto: Pixabay

Täna jõudis lõpule Elena Malygina etteaste Tšimkendi 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF World Tennis Touri turniiril, kui ta langes välja paarismängu veerandfinaalis.

Malygina ja tema paariline Polina Bahmutkina (Venemaa) alustasid võimsalt teisena asetatud Gülnara Nazarova (Ukraina) ja Anastassia Suhhotina vastu, kui võitsid esimese seti 6:1. Teise võitsid aga sama tulemusega vastased ja nii sai otsustavaks pikk tie-break, mille Malygina/Bahmutkina kaotasid 8:10. Seega lõpptulemus 6:1, 1:6, 8:10.

Otsustavas geimis said Malygina/Bahmutkina seisult 5:8 kolm punkti järjest, aga kaks viimast punkti võitsid vastased. Serve murti selles mängus rohkem kui oma pallingut võideti, sest mõlemal paaril õnnestus 4 murret, aga oma servi võideti 3 korda. Malygina ja Bahnutkina said esimest servi väga hästi sisse (85%), aga võitsid neist punktidest vaid 43%. Kuid oluliselt parem polnud ka vastaste võidetud 48%. Nii imelik kui see ka pole, jäid mõlemad paarid esimese servi punktidel miinusesse.

Üksikmängus oli Malygina välja langenud 1. ringis.