fbpx
Close

Elena Malygina kaotas tasavägise mängu

– Elena Malygina / Foto; Igor Pissarev

Maailma edetabeli põhjal Eesti naiste kolmas reket Elena Malygina kaotas Tšimkendi 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF World Tennis Touri turniiri avaringis Viktoria Demale (Ukraina, 8) 5:7, 3:6.

Nii Malygina kui ka Dema on 18-aastased, ent ukrainlanna ITF World Tennis Touri edetabelis tunduvalt eespool, 49. kohal. Mäng algas võrdselt, esmalt hoidsid mõlemad üsna veenvalt oma pallingut, seejärel seisul 3:3 Dema murdis, aga Malygina kohe viigistas. Kahjuks suutis ukrainlanna seisul 5:5 teha uue murde, mis sai otsustavaks.

Teises setis juhtus sama, et Malygina kaotas oma pallingu ja murdis siis kohe vastase servi tagasi, aga seisult 2:2 alates võitis Eesti mängija vaid Dema ühe servigeimi, kuid kõik kolm oma pallingugeimi kaotas. Nii jäi lõpuks murdeid Demale 10st 6 ja Malyginale 6st 3. Esimese pallingu näitajad olid selles mõttes vastupidised, et kui Malygina sai servi paremini sisse (vastavalt 70 ja 58%), siis esimese pallingu punkte võitis ta vähem (57 ja 72%). Ühtki ässa Malygina ei löönud, topeltvigu tegi 4.

Kuid Eesti tennisist püsib veel konkurentsis paarismängus koos venelanna Polina Bahmutkinaga. Nad mängivad oma veerandfinaali homme.

scroll to top