Elena Malõgina tuli Alexela Mastersil teiseks

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Naiste üksikmängu Alexela Mastersil toimus täna Tere Tennisekeskuses vaid üks mäng, kus Elena Malõgina alistas Helena Narmonti 6:2, 6:1.

See kohtumine otsustas vaid teise koha, sest viimases voorus vigastuse tõttu turniiri pooleli jätnud Katriin Saarelt loobumisvõidu saanus Valeria Gorlatš oli juba esikoha kindlustanud.

Malõgina ja Narmonti mäng oli tegelikult tasavägisem, kui numbrid näitavad, vähemalt selle keskosa oli üpris võrdne. Algul pääses Malõgina kiiresti 3:0 ette, kuid siis sai Narmont mängu sisse ja peeti mitu tasavägist geimi. Kuid seisul 5:2 murdis Malõgina uuesti vastase servi ja võitis seti.

Teine sett algas Narmonti kindla pallingumurdega, kuid paraku sellega mängu põnevam osa ka lõppes. Narmonti serv ei tulnud enam hästi välja, eeskäe ründelöögid läksid pahatihti pikaks ja nii ta enam geimi ei saanudki.