fbpx
Close

Elena Malõgina kaotas murreterohke üksikmängu, aga jõudis paarismängus poolfinaali

– Elena Malõgina / Foto: ETL

Elena Malõgina kaotas Antalya W15 ITF-i turniiri teises ringis Romana Cisovskale (Slovakkia) 3:6, 4:6, kuid jõudis paarismängus koos rootslanna Fanny Östlundiga (3) poolfinaali.

Nagu eile kirjutasime, on Cisovska 18-aastane noorteklassi mängija, kes ITF-i juunioride edetabelis asub 45. kohal. Kuna ta täiskasvanute seas ei ole palju kaasa teinud, ei väljendanud WTA edetabeli 1111. koht slovakitari tegelikku taset ja kokkuvõttes ta osutuski pisut tugevamaks.

Esimeses setis murdis Malõgina esimesena ja asus 2:1 juhtima, aga peatselt selgus, et murded selles mängus midagi ei tähenda. Esimese seti otsustas hoopis fakt, et seisul 2:2 Cisovska hoidis oma pallingut, sest järgnesid taas mõlemapoolsed murded. Malõgina pani oma servigeimide järjestikusele kaotusele piiri teises setis seisul 1:3 ja pärast murret õnnestus tal viigistada 4:4. Kuid siis kaotas Malõgina jälle oma servi ja mängu. Nii suure murrete hulga juures polnud ime, et mõlemad mängijad teenisid esimeselt servilt alla poolte punktide – Malõgina 49 ja Cisovska 47%. Kuid paremus kandus slovakitarile tänu sellele, et teiselt pallingult sai ta 56%, aga Malõgina 39% punktidest. Ühtegi ässa selles mängus ei löödud.

Mõni tund hiljem tuli Malõgina väljakule paarismängu veerandfinaaliks ja seal läks hästi – koos Östlundiga alistasid nad Türgi paari Doga Türkmen/Melis Ayda Uyar 6:1, 6:3. Eesti/Rootsi paari aitas eelkõige väha hea esimese servi õnnestumisprotsent – 79. Teise seti seisul 5:2 nad siiski ühe oma servigeimi kaotasid, aga murdsid siis uuesti ja võit oli kokkuvõttes veenev.

scroll to top