Elena Malõgina jõudis Stockholmis veerandfinaali

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

WTA edetabeli põhjal Eesti kolmas reket Elena Malõgina alistas Stockholmis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril 2. ringis Julia Lövqvisti (Rootsi) 6:3, 4:6, 6:4 ja pääses veerandfinaali.

Malõgina oli terve mängu juhtiv pool, kuid lasi pidevalt vastasel oma servigeimi tagasi murda. Pärast avaseti kindlat võitmist murdis Malõgina ka teises setis esimesena, ent lõpuks kaotas. Otsustavas setis murdis Malõgina kaks korda ja kahel korral rootslanna viigistas. Alles kolmas murre seisul 3:3 sai otsustavaks. Veerandfinaalis kohtub Malõgina esimesena asetatud rootslanna Jacqueline Cabaj Awadiga (WTA 555.).

Paarismängus pidi aga Malõgina koos Anastasia Kulikovaga (Soome) vastu võtma 3:6, 2:6 kaotuse Oona Orpanalt (Soome) ja Anna Mahorkinalt (Venemaa).