fbpx
Close

Elena Malõgina jõudis mõlemas mänguliigis teise ringi

– Elena Malõgina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Elena Malõgina osaleb sel nädalal Ystadis (Rootsi) ITF-i W25 turniiril ja on jõudnud teise ringi nii üksik- kui ka paarismängus.

25-tuhandelised turniirid ei ole sel nädalal nii tugevad kui tavaliselt, sest maailma teise saja mängijad on koondunud Wimbledoni kvalifikatsiooniturniirile. Siiski pidi Malõgina avaringis kohtuma endast edetabeli eespool asuva mängijaga, aga ta võitis Oana Georgeta Simioni (Rumeenia, WTA 392.) kindlalt 6:1, 6:2. Täna oli Malõgina uuesti Simioniga vastamisi paarismängus. Koos venelanna Julia Avdejevaga, kes hetkel on neutraalne sportlane, alistasid nad Simioni ja Maria Benoit’ (Belgia, 3) 4:6, 6:4, 10:6.

Võidukas oli ka Daniil Glinka, kes Ra’ananas (Iisrael) alistas M15 turniiri avaringis Misroslav Bondari (Ukraina) 6:2, 6:1. Mark Lajal, kes esialgu plaanis mängida kolm 25-tuhandelist turniiri Prantsusmaal, osales sel nädalal hoopis Saksamaal Kameni M15 turniiril, kuid jäi napilt alla kuuendana asetatud Lukas Krainerile (Austria, ATP 592.) 3:6, 6:7. Teises setis võitles Lajal visalt, kui võttis kolm korda kaotusseius (3:4, 4:5 ja 5:6) murde tagasi ja päästis ka kaks matšpalli. Aga tie-break’is andis Lajal 4:2 eduseisult minimurde tagasi ja seisul 6:5 realiseeris Krainer kolmanda matšpalli juba Lajali servil.

Glinka ja Lajal paarismängus kaasa ei tee.

scroll to top