fbpx
Close
PAF.ee

Eesti ratastoolitennisistid mängivad Euroopa võistkondlikul turniiril


Mait Mätas ja Alar Milk enne avakohtumist. / Foto: erakogu

Eesti ratastoolitennisistid osalevad Portugalis Villamouras Euroopa võistkondlikul turniiril, kirjutab Eesti Tennise Liit.

Pääsu eest mais Iisraelis peetavatele võistkondlikele maailma karikavõistlustele võistlevad 13 meeskonda ja kuus naiskonda, kokku 17 riigist. Eesti on esindatud meeskonnaga, kuhu kuuluvad Viljar Villiste, Urmo Voogla ja Mait Mätas, kapteniks on Alar Milk.

Eestiga on ühes alagrupis neljanda asetusega Venemaa, kuuenda asetusega Slovakkia ja kodupubliku ees mängiv Portugal. Esimesel päeval oldi vastamisi Slovakkia tennisistidega ja saadi 0:3 kaotus. Mait Mätas (ITF
329) käi 1/6, 1/6 alla Tomas Masarykile (ITF 148) ja esireketite duellis Viljar Villiste (ITF 216) 0/6, 2/6 Marek Gergelyle, kes paikneb maailma edetabelis kõrgel 49. kohal. Ka paarismängus tuli Mätas / Urmo Vooglal leppida kaotusega.

Teises voorus minnakse vastamisi Portugaliga, kes kaotas avamatšis Venemaale.

„Vastased olid tugevad ja väga palju võimalusi meile ei antud,“ kommenteeris Villiste kohtumist edetabelis tunduvalt eespool olevate slovakkide vastu. „Suuremad lootused on Portugali vastu.“ Ka Portugali koondisesse kuulub esisaja mängija Jean-Paul Melo (ITF 85), teda toetavad Carlos Leitao (ITF 186) ja Joao Sanona (ITF 247).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Kommenteeri
scroll to top