fbpx
Close

Eesti meistrite showturniiri võitis Vladimir Ivanovi tiim

– Meistrite mängus osalenud tennisistid ja pallipoisid / Foto: ETL/Igor Pissarev

Vihmase ilma tõttu Tondi Tennisekeskuse siseväljakutele üle viidud endiste Eesti meistrite showturniir meelitas kohale nii palju pealtvaatajaid, et tuli isegi rakendada piiranguid.

Toimunuks turniiri väljas, mahtunuks kõik soovijad ilmselt ära, sest vabas õhus toimuvatel spordivõistlustel võib olla kuni 1000 pealtvaatajat. Sees piiratakse aga pealtvaatajate arvu 500ga ja nii pandi ühel hetkel saaliuksed kinni, et enam rohkem inimesi sisse ei tuleks.

Tõsist andmist ja iga hinna eest punktide võitmist pealtvaatajad võib-olla ei näinud, aga trikklööke ja lõbusaid pallivahetusi seda rohkem. Polnud ju mõtet hakata päris täispingega mängima, kui osalejate tase oli ka üsna erinev – igas tiimis osales ka vanema põlvkonna tennisiste. Kahjuks jäid viimasel hetkel kõrvale aastatel 2005-2011 Eesti meistritiitleid jaganud Jürgen Zopp (vigastus) ja Jaak Põldma (haigestumine). Zopp oli küll võistkonna kaptenina kohal, aga mängijana asendas teda Karl Kiur Saar, 2018. aasta segapaarismängu meister. Põldma asemel mängis Ivar Troost, kellel on kolm Eesti meistritiitlit paarismängudes.

Kuid iga 25-minutilise matši (mängiti ajatennist) järel võidetud geime siiski loeti ja selle alusel tuli võitjaks Vladimir Ivanovi ehk Must (vastavalt särgi värvile) tiim, kuhu lisaks kaptenile kuulusid Mait Künnap, Liina Suurvarik, Ain Suurthal ja Katrin Tammaru.

Teisete võistkondade koosseisud olid sellised: Valge tiim – Anett Kontaveit (kapten), Alti Vahkal, Ivar Troost, Aivo Ojassalu, Ilona Poljakova ja Sinine tiim – Karl Kiur Saar, Andrei Luzgin, Piret Ilves, Katrin Juuse ja Tatjana Vorobjova.

scroll to top