Eesti mängijad langesid üksikmängus välja

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Eesti tennisistidest viimastena üksikmängus konkurentsi jäänud Elena Malõgina ja Markus Mölder langesid täna teises ringis välja.

Malõginal oli Bratislava W75 turniiril raske vastane maailma 190. reketi Jelena Pridankina (-) näol. Eesti esireket kaotas 1:6, 3:6, aga samas oli tal võimalus. Näiteks esimeses setis oli Malõginal vastase kõigis servigeimides vähemalt üks murdepall, kokku oli neid viis. Aga kui Malõgina realiseeris murdepalle 5st 0, siis vastane 3st 3. Teise seti otsustas vaid üks murre, mille Pridankina tegi teises geimis.

Mölder läks Grodzisk Mazowieckis M15 turniiril kokku teisena asetatud Michael Agwiga (Iirimaa, ATP 487.), kes eile oli võitnud Kristjan Tamme 6:3, 6:3. Mölderi vastu olid Agwi võidunumbrid sarnased 6:4, 6:2. Eestlase parim šanss oli esimeses setis, kui tema eduseisul 3:2 mängiti 18 punkti kestnud geim, kus tal oli kaks murdepalli. Kui aga võimalus läks käest, loovutas Mölder kohe oma servi ja edasi kulges mäng juba Agwi paremuse tähe all.