paf.com

Eesti M40+ tiimi vastane Miamis tuleb paarist Läti-India

– Rene Busch ja Ivar Troost paari mängimas Kanada vastu / Foto: Kurmo Annus

Seenioride võistkondlikel maailmameistrivõistlustel Miamis on Eesti M40+ meeskonnal täna puhkepäev.  Nimelt ollakse mängudes kohtadele 7.-12. esimeses ringis vabad.

Tänu heale geimide suhtele alagrupimängudes  sai Eesti meeskond mängida play offis kohtadele 7.-12..  Otse teise ringi pääseti tänu heale loosile, seega allapoole kümnendast kohast ei kukuta. Nii et igal juhul edestatakse vähemalt kümmet tiimi.

Vastane tuleb Eestile paarist India-Läti, seega võib juhtuda, et saame jõudu katsuda oma lõunanaabritega. Kui Eesti oma alagrupis kaotas Saksamaale 0:3 ja võitis Kanadat 2:1, siis Läti  võitis Mehhikot 2:1, kaotas USA-le 0:3 ja Norrale 1:2. Settide ja geimide suhe tõstis Läti alagrupis teisele kohale.

Teisel tabelipoolel ootab Tšiili oma vastast paarist Argentina-LAV. Kuue tugevama meeskonna play offis on otse poolfinaalis Prantsusmaa ja Hipaania. Esimesele tuleb vastu Saksamaa-USA ning teisele Taani/Holland paari võitja.

paf.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Heino Raiveti kokkuvõte nooremate seenioride maailmameistrivõistlustest Miamis

Tennisnet.ee püüab hoida silma peal meie seeniortennisistide esinemistele suurematel võistlustel ja ka Eestis peetavatel ITF …