Eesti M40+ tiimi vastane Miamis tuleb paarist Läti-India

– Rene Busch ja Ivar Troost paari mängimas Kanada vastu / Foto: Kurmo Annus

Seenioride võistkondlikel maailmameistrivõistlustel Miamis on Eesti M40+ meeskonnal täna puhkepäev.  Nimelt ollakse mängudes kohtadele 7.-12. esimeses ringis vabad.

Tänu heale geimide suhtele alagrupimängudes  sai Eesti meeskond mängida play offis kohtadele 7.-12..  Otse teise ringi pääseti tänu heale loosile, seega allapoole kümnendast kohast ei kukuta. Nii et igal juhul edestatakse vähemalt kümmet tiimi.

Vastane tuleb Eestile paarist India-Läti, seega võib juhtuda, et saame jõudu katsuda oma lõunanaabritega. Kui Eesti oma alagrupis kaotas Saksamaale 0:3 ja võitis Kanadat 2:1, siis Läti  võitis Mehhikot 2:1, kaotas USA-le 0:3 ja Norrale 1:2. Settide ja geimide suhe tõstis Läti alagrupis teisele kohale.

Teisel tabelipoolel ootab Tšiili oma vastast paarist Argentina-LAV. Kuue tugevama meeskonna play offis on otse poolfinaalis Prantsusmaa ja Hipaania. Esimesele tuleb vastu Saksamaa-USA ning teisele Taani/Holland paari võitja.