fbpx
Close
PAF.ee

Eesti karikavõistluste finaalis Raisma – Saar ja Kaul – Koskel

– Karl Kiur Saar (paremal) / Foto: Igor Pissarev

Eesti karikavõistlustel selgusid täna üksikmängude finalistid ning üllatusi poolfinaalides ei sündinud.

Meeste finaali pääsesid kaks kõrgema asetusega mängijat, kuid kumbki ei võitnud kergelt. Kenneth Raisma (1) alistas Daniil Glinka (3) ainult tänu üleolekule tie-break’ides 7:6, 7:6, kuid esimese seti viimane geim oli väga tasavägine ja lõppes 11:9. Teise tie-break’i võitis Raisma 7:1. Karl Kiur Saar (2) alistas Robin Erik Partsi (4) 6:4, 7:6 (2).

Naiste poolel lõppes kahe noormängija omavaheline duell ikkagi edetabeli põhjal tugevama võiduga, sest 15-aastane Anet Angelika Koskel (3) alistas 14-aastase Elisabeth Iila (asetuseta) 6:4, 6:2 ja eile ebakindlust kurtnud Maria Lota Kaul (5) kogenud Julia Skripniku 6:1, 6:3.

Meeste paarismängu finaalis sai Glinka revanši, sest ta alistas koos Saarega Raisma ja Martin Randpere 6:3, 7:6 (5). Naiste paarismängu esikoht kuulus samale duetile, kes mullu suvel tuli ka Eesti meistriks: Koskel ja Helena Narmont (2) said jagu seenioride klassi paarist Liina Suurvarik/Piret Ilves (1) 6:2, 4:6, 10:4.

Seega on homme võimalus tulla kahekordseks karikavõitjaks nii Karl Kiur Saarel kui ka Anet Angelika Koskelil, kuid kumbki neist ei ole finaali favoriit.

scroll to top