fbpx
Close

Eesti edu Pajulahti Cupil: Roots ja Aadamsoo poolfinaalis, võit tüdrukute paarismängus kindel

– Villem Aadamsoo / Foto: Igor Pissarev

Eesti noored on mänginud hästi Nastolas (Soome) Tennis Europe U14 klassi 3. kategooria turniiril Pajulahti Cup – üksikmängus pääses kaks eestlast poolfinaali, tüdrukute paarismängu finaalis on vastamisi ainult Eesti tennisistid.

Neljapäev oli Eesti noorte jaoks eriti hea, sest kaotas vaid üks tüdrukute paar ja sedagi omade vastu. Kõigepealt kahest noorest, kes mängisid üksikmängu veerandfinaalis: Andrea Roots (1) alistas tüdrukute turniiril Jelizaveta Lobanova (Venemaa, 7) 7:5, 6:0 ja Villem Aadamsoo (7) poiste turniiril Clement Bergantzi (Prantsusmaa, 4) 6:4, 6:4.

Tüdrukute paarismängus kindlustas Andrea Roots koos õe Adrianaga finaalikoha, kui nad alistasid esimesena asetatud Soome paari Rinja Kautto/Emma Kuusisto 2:6, 6:2, 10:1. Eestlannade omavahelises poolfinaalis jäid Alissia Aleksandra Kivi ja Victoria Maria Mändma (4) 6:1, 6:3 peale Lisette Aljase ja Anna Maria Tottrupi vastu.

Niisiis mängivad homme finaalis Roots/Roots ja Kivi/Mändma, turniirivõit igal juhul Eestile. Üksikmängu poolfinaalis on Rootsi vastane Erika Bosaia (Venemaa, 8) ja Aadamsool esimesena asetatud Dmitri Bessonov (Venemaa).

scroll to top