fbpx
Close

Doha paarismängu esikoht Brit Martinile ja Laura Rahnelile, üksikmängus Oliver Ojakäär ja Liisa Varul finaalis!

– Laura Rahnel / Foto: Igor Pissarev/ETL

Neljanda kategooria juunioride ITF-i turniir Dohas (Katar) on kujunemas eestlastele väga edukaks. Ühe esikoha on nad juba noppinud, neidude paarismängus.

Neidude paarismängu finaalis ei pidanud neljandana asetatud Brit Martin ja Laura Rahnel üleliia suurt vaeva nägema kolmandana asetatud Suurbritannia-Taani dueti Ellie Blackford/Mille Moerki alistamiseks. Võit tuli kahes setis 6:4, 6:2.

Homme võib paarismängu esikohale lisa tuua Liisa Varul üksikmängus. Poolfinaalis, kus kohtusid Liisa Varul ja Laura Rahnel isekeskis, jäi peale Varul. Tema võidunumbriteks kujunesid 6:3, 6:4. Finaalis kohtub Varul (4) 14-aastase Nastasija Nesteroviciga (3) Saksamaalt, kes alistas poolfinaalis ameeriklanna Taylor Goetzi (2) 6:2, 6:2.

Võidult-võidule on sammunud ka noormeeste üksikmängus viiendana asetatud Oliver Ojakäär. Poolfinaalis lõi ta auti itaallase Gabriele Fulpitta tulemusega 6:2, 6:2. Finaalis kohtub 16-aastane Ojakäär aasta noorema belglase Sebastien Cauhape’ga (7). Muideks, Cauhape’le on see teine finaal turniiril. Täna saavutas ta esikoha paarismängus. Seega püüab belglane Dohas kuldset duublit.

scroll to top