fbpx
Close

Djokovici käis enne Indian Wellsi turniiri kuulsa kaasmaalase mängu vaatamas

Tugev atleet Novak Djokovic (vasakul) näeb Nikola Jokici kõrval üsna väike välja. / Foto: AFP/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva kohtusid tänapäeva Serbia spordi kaks suurkuju, kui tennise maailma esireket Novak Djokovic käis Los Angeleses vaatamas Denver Nuggetsi korvpallistaari Nikola Jokici mängu kohaliku Lakersiga.

Kui Djokovic on kahtluseta tennises number üks, siis sama võiks öelda Jokici kohta, sest ta on valitsev NBA meister, kes kaks korda on valitud põhihooaja ja korra play-offi kõige väärtuslikumaks mängijaks. Suures plaanis on siiski NBA number üks hetkel LeBron James, kes oli möödunud ööl Jokici vastane. Djokovici rõõmuks Denver võitis 124:114.

“Mulle väga meeldib korvpall,” ütles Djokovic, kes praegu Californias valmistub Indian Wellsi turniiriks, millest ta mullu ei saanud Covid-19 reeglite tõttu osa võtta. “Loomulikult sain nautida ka LeBroni ja Nikola Jokici suurt mängu. Ta on kindlasti Serbia spordi üks suurimaid atleete. See, mida ta viimase kolme aasta jooksul on teinud, pole suur ainult Serbia, vaid kogu Euroopa korvpalli mõistes. Mängib imeliselt maailma tugevaimas liigas ja lisaks armastan teda kui inimest.”

Mõistagi ei jäänud Jokic võlgu, sest on ju Djokovic teinud Serbia spordi tutvustamisel veelgi rohkem. “Me kõik tunneme teda kui võitjat,” ütles Jokic Djokovici kohta. “Ta on meie riiki maailma tippu viinud palju-palju kordi.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top