Dimitrov asendas Djokovici ja tõi Falconsi tiimile esimese võidu

– Grigor Dimitrov / Foto: Sipa Press/Scanpix

Maailma tenniseliiga turniiril Dubais ei tulnud haigestunud Novak Djokovic (Serbia) täna Falconsi eest platsile, aga võistkond sai ikkagi võidu.

Välja vedas maailma 28. reket Grigor Dimitrov (Bulgaaria), kes otsustavas üksikmängus alistas Nick Kyrgiose 7:6, 6:3 ja Falcons võitis Eagles’i 36:33. Punktisüsteem on maailma tenniseliigas kummaline – loetakse võidetud geime, mida mõnikord võib kaotanud tiimil olla rohkem ja nii ka täna, kui Dimitrov ja Arina Sabalenka võitsid segapaarismängus Rohan Bopanna (India) ja Bianca Andreescu (Kanada) 2:6, 7:6, 10:7, kuid kirja läks seis 11:12 (ühe lisapunkti said Dimitrov/Sabalenka tie-break’i võitmise eest). Eaglesile ainsa võidu toonud Caroline Garcia (Prantsusmaa) alistas Paula Badosa (Hispaania) 6:4, 6:3 ja nii jäid kaotajad geimidega peale 33:31, kuid matši üldvõidu viis boonuspunkti andsid Falconsile 36:33 edu.

Djokovici kohta ei ole esialgu andmeid, kas ta ülehomme kolmandas voorus mängib või mitte.