Daniil Glinka kaotas Egiptuses teises ringis, paarismängus Glinka-Saar poolfinaalis!

– Daniil Glinka / Foto: Viktor Burkivski

Daniil Glinka jäi Sharm el Sheikhi ITF-i turniiri teises ringis alla kolmandana asetatud Marek Gengelile (Tšehhi, ATP 704.) 6:7, 4:6. Mäng kestis tund ja 22 minutit.

Kohtumine kujunes peamiselt servimänguks, ainult üks murre õnnestuski kogu mängu jooksul ja selle tegi Gengel teises setis seisul 3:3. Esimese seti tie-breakis läks initsiatiiv kiiresti Gengelile, kes asus juhtima 2:0 ja 4:1 ning hoidiski kolmepunktilist edu (7:4). Glinka ei teeninud mängu jooksul ühtki murdepalli, sest tšehh loovutas 11 servigeimi jooksul vaid 12 punkti ehk siis enam-vähem ühe punkti geimi kohta.

Glinka lõi 4 ässa ja tegi 5 topeltviga, vastane aga vastavalt 5 ja 1. Ülimalt hea oli aga Gengeli esimese servi õnnestumisprotsent (81), Glinkal oli see näitaja 60%.

Kuid hästi läheb eestlastel paarismängus. Glinka ja Karl Kiur Saar alistasid täna Shamael Chaudhry (Suurbritannia) ja Jeff Guerrero (Mehhiko) 6:4, 6:3 ja jõudsid poolfinaali. Esimeses ringis olid nad alistanud teisena asetatud Portugali paari 6:3, 7:6.