fbpx
Close

Caroline Garcia püstitas 27 ässaga hooaja rekordi, aga ei võitnud mängu!

– Caroline Garcia / Foto: Zumapress,com/Scanpix

Caroline Garcia (Prantsusmaa), kes pärast Cincinnati turniiri võitmist ja US Openil poolfinaali jõudmist kerkis maailma 10. reketiks, püstitas täna hommikul Tokyo turniiril hooaja rekordi 27 serviässaga.

Jaapani pealinnas teisena asetatud Garcia oli avaringis vaba, kuid kaotas teises ringis 27 ässast hoolimata Shuai Zhangile (Hiina) 6:4, 6:7 6:7. Täpselt kaks ja pool tundi kestnud mängus oli Garcial otsustavas setis seisul 5:4, 40:30 vastase pallingul ka üks matšpall. Häid lootusi oli prantslannal võita ka teist setti, sest ta tuli seisult 5:2 järele 5:5 ja juhtis tie-break’is minimurdega. Kuid Garcia kaotas seisul 3:2 kaks punkti oma servil ja tie-break’i 5:7. Sama tulemusega lõppes ka otsustava seti tie-break.

Kokku 36-geimilise mängu kohta on kaks ja pool tundi isegi lühike aeg, aga punktid olid enamasti lühikesed ja kõige lühemad neist muidugi 31 ässa, sest ka hiinlanna lõi neid neli. Varasem hooaja rekord kuulus Qinwen Zhengile (Hiina), kes US Openil lõi esimese ringi mängus Jelena Ostapenko (Läti) vastu 20 ässa.

scroll to top