fbpx
Close
PAF.ee

Brit Martin jõudis Kaunases mõlemas mänguliigis finaali!

– Brit Martin. / Foto: Igor Pissarev

Ülimalt tubli tulemuse on juba välja mänginud Kaunases Tennise Europe U16 3. kategooria turniiril 13-aastane Brit Martin (6), kes tänase võidu järel jõudis finaali.

Peaaegu kõik mängijad sel turniiril on Martinist vanemad, aga ta on suutnud läbida kõik ringid kindlalt settigi kaotamata. Ja ükski neist settidest pole olnud numbriliselt tasavägisem kui 6:4. Tänases poolfinaalis võitis Martin Sofia Kaštšenko (Venemaa) 6:2, 6:2.

Natuke on Eesti tüdrukule “appi tulnud” ka vastased, sest nad on alistanud asetatud mängijaid, kellega Martin polegi pidanud kohtuma. Ta ei pea kohtuma ka finaalis, sest tänases teises poolfinaalis võitis asetamata leedulanna Uma Bakaityte Zuzanna Frankowska (Poola, 1). Bakaityte on Martinist kaks aastat vanem, ta sai juuli algul 15-aastaseks.

Edu saatis Martinit ka paarismängu poolfinaalis, kus peeti kohtumine kolme eestlanna osavõtul: Martin/Andrea Roots (3) vs Grete Gull/Darta Vorslava (Läti). Martin/Roots võitsid tulemusega 6:2 6:3 ja neile astuvad finaalis vastu leedulannad Baikatyte ja Liepa Sataite (4). Seega ootab Martinit mõlemas mänguliigis teisel pool võrku Baikatyte.

scroll to top