fbpx
Close

Brit Martin ja Markus Mölder jõudsid poolfinaali!

– Markus Mölder / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe U14 vanuseklassi turniiril Estonian Junior Open mängivad poolfinaalis kaks eestlast – tüdrukutest neljandana asetatud Brit Martin ja poistest kolmandana asetatud Markus Mölder.

Mõlemad olid ka ainsad Eesti noortennisistid, kes jõudsid Kadriorus toimuval turniiri veerandfinaali, täna aga jätkasid edukalt. Martin alistas viiendana asetatud Patricia Ungure Rogozevica (Läti) 7:6, 6:4 ja Mölder Artjoms Afanasjevsi (Läti, 8) 6:3, 1:6, 6:2.

Poiste paarismängus jõudsid poolfinaali Mölder ja Villem Aadamsoo ning Denis Maijorov koos lätlase David Rolisega ning tüdrukute paarismängus Martin ja Andrea Roots.

ITF-i 3. kategooria turniiril Estonian Junior Open oli tänaseks jäänud eestlastest võistlustulle Alexander Georg Mändma, kes aga koos poolaka Mikolaj Lorensiga kaotas paarismängu finaalis esimesena asetatud Suurbritannia paarile Arthur Fery/Felix Gill 5:7, 3:6. Britid saavad Tallinna turniiril kolm esikohta, sest üksikmängu finaalides nii neidude kui ka noormeeste seas on finaalis ainult selle riigi esindajad.

scroll to top