Anett Kontaveit langes välja ka paarismängus

Anett Kontaveit Montreali turniiril. / Foto: AP/Scanpix.

Anett Kontaveit lõpetas Montreali WTA 1000 turniiri, kui langes välja ka paarismängus.

Koos Harriet Dartiga (Suurbritannia) kaotasid nad 2:6, 2:6 Tšehhi paarile Karolina Pliškova/Karolina Muchova, kes on eelkõige tuntud heade üksikmängijatena. Iseenesest võinuks mäng kujuneda teistsuguseks, sest esimeses setis oli kokku viies geimis seis 40:40 ja mängiti otsustav punkt, kuid Dart/Kontaveit võitsid neist geimidest vaid ühe. Teises setis võitsid Dart/Kontaveit kolmest otsustava punktiga lõppenud geimist kaks ja seis oli viigis 2:2, kuid enam geime ei saadud. Eesti/Briti paar sai esimest pallingut sisse koguni 84%, aga esimese servi punktidest võideti ainult 47%.

Lisame veel, et üksikmängus alistas Komtaveidi välja lülitanud Jessica Pegula (USA) ka Anastassia Pavljutšenkova (Venemaa, 10) 1:6, 6:3, 6:2.

Järgmisena mängib Anett Cincinnatis, mis on samuti WTA 1000 turniir, millel ta eelmisel aastal jõudis veerandfinaali.