fbpx

Anet Angelika Koskel võitis Leedus, Liisa Varul Küprosel finaalis

– Anet Angeika Koskel / Foto: Viktor Burkivski

Need Eesti noormängijad, kes veel täna jätkasid ITF-i juunioride turniiri paarismängus, olid edukad. Anet Angelika Koskel saavutas Šiauliais 5. kategooria turniiril esikoha koos Klaudia Bubelytega.

Tuleb visata kivi leedulaste kapsaaeda, kes pole suutnud tulemust päeva jooksul ITF-i leheküljel avaldada. Kuid tänu fotole Koskeli Instagramis on teada, et koos Bubelytega alistasid nad finaalis Uma Bakaityte ja Patricija Paukštyte. Laupäeva hommikul oli ka tulemus kirjas – 7:6, 6:4.

Larnaca (Küpros) 4. kategooria turniiril suutsid kolmandana asetatud Liisa Varul ja Laura Pasterk (Austria) alistada teise asetusega Anna Laura Hinka (Ukraina) ja Zuzanna Kubacha (Poola) 2:6, 7:5, 10:8. Kubacha, kes üksikmängu veerandfinaalis oli alistanud Varuli, oli enne paarismängu poolifinaali pidanud pika heitluse üksikmängus, kus ta alistas esimesena asetatud Katerine Dimitrova (Bulgaaria).

Nüüd soovib Dimitrova ilmselt lohutust paarismängust, sest just tema koos Rozalia Gruszczynskaga (Poola, 1) on Varuli ja Pasterki vastased finaalis.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Oliver Ojakäär ja Liisa Varul alistasid endast vanemad rivaalid

– Oliver Ojakäär / Foto: Igor Pissarev Samaaegselt täiskasvanute Alexela Mastersiga peeti Tere Tennisekeskuses ka …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline