fbpx
Close

Alexela Mastersil meeste poolfinaalpaarid: Ivanov-Parts ja Troost-Ritslaid

– Robin Erik Parts / Foto: Igor Pissarev

Eesti Tennise Liidu aastalõputurniiril Alexela Masters jõudsid meeste arvestuses poolfinaali Vladimir Ivanov, Robin Erik Parts, Morten Ritslaid ja Siim Troost.

A-alagrupi viimases voorus võitis Vladimir Ivanov Carl Bret Parkot 6:2 6:2 ja Morten Ritslaid talle kõva vastupanu osutanud 16-aastase Alexander Georg Mändmad 6:3 2:6 6:2. Viimase mänguga otsustati, kes sellest alagrupist teisena poolfinaali pääseb. Nii Ritslaiul kui Mändmal oli kontos üks võit Carl Bret Parko üle. Seega lõpetas antud alagrupi täiseduga turniiri peafavoriit Ivanov Ritslaiu ja Mändma ees. Neljanda koha saanud 18-aastane Parko näitas samuti sisukat mängu, vaatamata sellele, et jäi võiduta.

B-alagrupi mängud olid tasavägisemad ja enne viimast vooru oli seis intrigeeriv. Teoreetiliselt oli veel kõigil edasipääsu võimalus. Täiseduga (kolm võitu) tuli alagrupis esimeseks Siim Troost, kes alistas kolmandas kohtumises Karl Kiur Saare 7:5 5:7 6:3. Robin Erik Parts pidas Johannes Seemaniga samuti kolmesetilise lahingu ja võitis tulemusega 6:3 4:6 6:4. Seega teiseks tuli alagrupis Parts kahe võiduga ja kolmandaks Saar ühe võiduga. Seeman jäi võiduta. Selles alagrupis läksid viis mängu kuuest kolmandasse setti. Selline tihe sõel oli ette prognoositav, sest enne turniiri algust oli selge, et kõigil on šanss poolfinaali end murda. Otsustavaks sai hetke mänguvorm.

Poolfinaalis läksid reede õhtul Tere Tennisekeskuses vastamisi Ivanov – Parts kell 16:00 ja Troost – Ritslaid kell 16:30.

A-alagrupp.

B-alagrupp.

Play-off.

scroll to top