fbpx
Close

Acapulcos selgitavad võitja kaks esikümne meest

– Alexander Zverev / Foto: Reuters/Scanpix

Kui Dubai ATP turniiril läks nii, et finaali pääsesid kaks asetamata mängijat, neist üks kvalifikatsioonist läbi tulnu, siis Acapulcos õigustasid favoriidid oma asetust ning finaalis kohtuvad Stefanos Tsitsipas (Kreeka, 1) ja Alexander Zverev (Saksamaa, 2).

Tsitsipas katkestas poolfinaalis kindla 6:1, 6:3 võiduga itaallasest üllataja Lorenzo Musetti (ATP 120.) tee. Kvalifikatsioonist alustanud 19-aastane Musetti oli välja lülitanud Diego Schwartzmani (Argentiina, 3) ja Grigor Dimitrovi (Bulgaaria, 5). “Lorenzot näeme tulevikus veel palju,” kiitis Tsitsipas vastast. “Tal on suureärane ühe käega tagakäsi ja ta loob endale palju ründevõimalusi.” Tsitsipast innustas ka fännide poolehoid – Acapulcos oli publik lubatud tribüünile, ehkki mitte täismahus. Muide, viimati jõudis Acapulcos nooremana kui Musetti poolfinaali ei keegi muu kui Rafael Nadal (tollal 18) aastal 2005.

Zverev alistas samuti üllataja, kaasmaalase Dominik Köpferi (ATP 71.) 6:4, 7:6. Teises setis oli Köpfer 5:2 ees, kuid Zverev sai murde tagasi ja võitis tie-break’i 7:5.

scroll to top