Elena Malõgina langes Saksamaal välja

Elena Malõgina. / Foto: ITF

Esimeses ringis endist TOP50 tennisisti Stefanie Vögelet (Šveits) üllatanud Elena Malõgina ei saanud siiski Hechingeni ITF-i W60 turniiril veerandfinaali, sest kaotas 2. ringis Lea Boškovicile (Horvaatia, WTA 343.) 3:6, 6:2, 3:6.

Murdeid oli selles mängus palju, Malõginal õnnestus kuuel ja Boškovicil seitsmel korral võita vastase servigeim. Esimese seti lõpus mängiti ülipikk geim, kus Malõgina seisult 2:5 realiseeris viienda murdepalli ja vastasel oli kolm settpalli, aga pärast nii rasket geimivõitu kaotas Eesti kolmas reket ikkagi oma servi.

Teises setis tegi Malõgina nö “kinnise muna”, kui võitis 0:2 kaotusseisult 6:2. Omakorda otsustavas setis võinuks Eesti mängija saada “päris muna”, aga ta tuli 0:5 seisult hästi välja, päästes ka kaks matšpalli seisuks 3:5. Ent järgmise geimi oma servil võitis Boškovic nulliga ja Malõgina spurt oli jäänud hiljaks.