Kenneth Raisma langes Plovdivis konkurentsist

– Plovdiv / Foto: Pixabay

ITF World Tennis Touri turniiril (15 000 USD) Plovdivis eile hea võidu saanud Kenneth Raisma ei suutnud end veerandfinaali murda.

Kenneth Raismale (ITF 979.) astus 16 tugevama hulgas vastu prantslane Lucas Poullain (451.), kellega pole varem kohtutud. Kui Raisma kontos on üks ITF Futures turniirivõit aastast 2016, siis Poullainil pole midagi sellist ette näidata.

Avasetis nähti üht servimurret, kui seisul 1:2 õnnestus see prantslasel. Eelnevas geimis jättis Raisma kaks murdepalli kasutamata, mis otsustaski avaseti saatuse. Seega setivõit vastasele 6:3.

Teises setis polnud Raismast enam Poullainile vastast. Võimalik, et meie mehel andis tunda väsimus, sest pidi ta ju kahe eelneva päeva peale mängima koguni kolm mängu! Lisaks ei toiminud serv üldse, kokku tegi ta kümme topeltviga ühe ässa kõrval, samad näitajad vastasel vastavalt 1 ja 4. Esimese servi protsent oli Raismal väga madal – 44%.