fbpx

Vladimir Ivanov tegi Boltoni turniiril imet!

– Vladimir Ivanov / Foto: Siim Semiskar

Vladimir Ivanov päästis Boltoni 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril neli järjestikust matšpalli ja võitis kvalifikatsiooni avaringis Harry Meehani (Suurbritannia) 1:6, 6:4, 12:10.

Kõigepealt oli üsna suur saavutus juba see, kuidas Ivanov üldse otsustava pika tie-break’ini jõudis. Meehan juhtis oma pallingul 6:1, 4:2, 40:30. Inglane oli juba neli korda murdnud Ivanovi pallingu, aga just nüüd võitis eestlane kolm punkti järjest ja saavutas esimese murde. Kohe teenis Ivanov ka teise murde ning võitis seti.

Tie-break’is jäi Ivanov taha 1:5 ja enam-vähem kordamööda punkte võites oli seis peagi 5:9. Vastasel neli matšpalli järjest! Nüüd võitis Ivanov punkti oma pallingul, siis kaks punkti vastase ja veel kaks oma pallingul. Esimest matšpalli seisul 10:9 eestlane ei realiseerinud, sest Meehan lõi ässa, aga teisega sai hakkama – 12:10.

Samas ei saa jätta mainimata, et Ivanov oli selles kohtumises soosik, sest ta on ITF-i edetabelis 472., aga vastane alles 2200. Selleks, et jõuda põhiturniirile, peab Ivanov alistama ka 20-aastase George Houghtoni (Suurbritannia, ITF 976.).

Ivanov lõi kohtumises 4 ässa ja tegi 3 topeltviga, vastane vastavalt 8 ja 2. Üldpunktidega jäi Eesti tennisist alla 62:70.

Algselt pidi Boltonis mängima ka ülehomme 21. sünnipäeva tähistav Kenneth Raisma, kuid ta siiski loobus sellest turniirist.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Cori Gauff ja Rebecca Peterson võitsid turniiri

Cori Gauff Linzi kondiitrite firmatorti maitsmas. / Foto: Imago Sport/Scanpix Need kaks naismängijat, kellest Tennisnet …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline