Vladimir Ivanov mängib PAF Openi paarismängu finaalis

– Maxim Ratniuk ja Vladimir Ivanov / Foto: Toomas Kuum

Paf Openil Tartus jõudis Vladimir Ivanov koos Maxim Ratniukiga (Venemaa) paarismängus finaali. Seega ainsana Eesti tennisistidest on võistlustules veel just Ivanov.

Paarismängu poolfinaalis olid Ivanov/Ratniuk paremad Daniil Glinkast ja Karl Kiur Saarest 6:2 6:1. Erinevalt eilsest veerandfinaalist ei olnud hea päev täna Daniil Glinkal. Palju eskimusi tuli tagajoone mängus ja seda nii eeskäe kui tagakäe poolelt. Nagu üksikmänguski Saare vastu, servis Ivanov ka paarismängus väga hästi. Ühtlasi võitsid Ivanov/Ratniuk kõik otsustavad punktid geimides seisul 40:40.

Ivanovi ja Ratniuki vastased homses finaalis on Luca Castelnuovo (Šveits) ja Vasko Mladenov (Bulgaaria), kes on esimesena asetatud. Mäng ei alga enne kella 17, kuid võib alata pisut hiljem, kui üksikmängu poolfinaalid venivad.