fbpx
Close

Vladimir Ivanov langes napi kaotusega välja

– Vladimir Ivanov / Foto: Siim Semiskar

Boltoni 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril ei õnnestunud Vladimir Ivanovil (ITF 472.) kvalifikatsioonist läbi murda, sest ta kaotas 20-aastasele inglasele George Houghtonile (976.) 7:5, 6:7, 6:10.

Kui esimeses mängus oli Ivanov saanud ülimalt dramaatilise võidu teise seti kaotusseisust ja otsustavas tie-breakis vastase neljalt matšpallilt, siis seekord oli allajäämine numbriliselt sarnane, aga Ivanov siiski ei omanud selliseid võiduvõimalusi nagu tema vastane eelmises mängus.

Eesti tennisist murdis vastase pallingu avaseti 12. geimis, millega sett oli ka läbi, kuid jäi teises setis murdega taha. Ivanov siiski viigistas ning juhtis 5:4, ja 6:5, kuid vastase pallingul tal võimalusi polnud. Teise seti tie-breaki kaotas Ivanov 4:7. Otsustavas tie-break’is oli Ivanov ka algusest peale tagaajaja osas. Seis 5:6 jättis veel lootusi, kuid inglane võitis viimasest viiest punktist neli.

Murdepalle oli Ivanovil küll palju (realiseeris 7st 2), aga need kasutamata šansid olid ainult esimeses setis, mille eestlane niikuinii lõpuks võitis. Ivanov servis suhteliselt veenvalt (8 ässa, 3 topeltviga, esimese servi protsent 56 ja võidetud punkte esimeselt pallingult 84%), aga vastane lõi isegi 14 ässa.

scroll to top