fbpx
Close

Tennis Zone on suurim tennisepood Eestis, Leedus, Lätis ja Poolas, pakkudes kõige laiemat valikut tennisetooteid.

Tennis Zone sai alguse 2006 aastal, mil avati esimene kauplus ja mis asub tenniseväljakute juures. Projekti areng oli väga dünaamiline ning juba 2009. aastal avati veebipood ja järgnevate aastate jooksul sai alguse koostöö tuntud kaubamärkidega nagu Nike, Lacoste ja Emporio Armani.

Praegu töötab Tennis Zone’is mitukümmend töötajat ning see koosneb kahest kauplusest ja veebipoest. Tema kõrget positsiooni kinnitab koostöö Poola tenniseliiduga ja partnerlus paljudel olulistel tenniseüritustel.


Tennis Zone pakub mitte ainult spordiriiete ja aksessuaaride ostmise võimalusele vaid ka konsultatsioone varustuse valikus ja reketiteeninduses. Meie teenuste kõrge kvaliteedi parimaks tõendiks on asjaolu, et meie poodi on usaldanud mõned Poola parimad tennisistid, nagu Iga Świątek, Agnieszka Radwańska, Magda Linette, Łukasz Kubot või Jerzy Janowicz. Hetkel leiab poelettidelt ja veebist populaarsemate tennisebrändide nagu Wilson, Head, Babolat, Tecnifibre ja Yonex tooteid, aga ka rõivabrände, nagu Nike, Adidas, Asics ja Lotto.

See tähendab, et Tennis Zone on suunatud mitte ainult ustavamatele tennisefännidele, vaid ka inimestele, kes otsivad vabaaja esemeid. Kõik need aspektid teevad Tennis Zone’ist Poola suurima ja usaldusväärseima tennisepoe, kuid meie plaanid ei piirdu selle riigiga, sest 2020. aastal alustasime Tennis Zone nime all tegevust ka teistes Euroopa riikides. Tänaseks oleme end laiendanud ja meid leiab Eestis, Leedus, Lätis, Horvaatias, Rumeenias, Tšehhis, Ungaris ja Kreekas.

Kõigile Tennisneti sõpradele pakub pood spetsiaalset sooduskoodi TZ2022TN6EE, mis vähendab niigi ahvatlevaid toodete hindu veelgi!

scroll to top