fbpx
Close

Tegevust alustas Tennisnet.ee sõsarportaal võitlusspordialade huvilistele!

– Fightsports24.ee

Tennisnet.ee portaalil on hea meel teatada, et meie spordiportaalide gruppi on lisandunud uue liikmena veebilehekülg Fightsports24.ee. Nagu nimigi ütleb, on tegemist võitlusspordi huvilistele suunatud keskkonnaga, kust edaspidi saab lugeda nii välis-, kui ka kodumaise võitlusspordi kohta.

Peatoimetaja Kaur Kalametsa sõnul pakutakse laiapõhjalist ülevaadet võitlusspordimaailmas toimuvast, keskendudes peamiselt Eesti sportlaste tegemiste kajastamisele, pakkudes lugejatele siiski ka huvitavaid lugusid välismaistest tippsündmustest.

Kalamets täpsustas: “Soovime lisaks tulemuste kajastamisele pakkuda lugejatele võimalust lähemalt aimu saada erinevate kahevõitlusalade olemusest ning tuua kohalikke sportlasi läbi intervjuude fännidele lähemale. Ühtlasi lubame seista võitlusspordi hea maine eest.

Fightsports24.ee soovib oma tegevusega kasvatada kahevõitlusalade populaarsust ning pakkuda olulist väljundit neile ettevõtetele, kes soovivad oma brändi siduda võitlusspordiga.

Online Media portfelli kuulub sellega nüüd kuus spordiportaali: Korvpall24.eeVõrkpall24.eeJalgpall24.eeKäsipall24.eeFightsports24.ee ja Tennisnet.ee. Lisaks ka enda korraldatava Optibet Tallinna Rahvaliiga tegemisi kajastav Rahvaliiga.ee, investeerimis- ja rahateemadel pajatav Rahajutud.eening populaarne arstide hindamise portaal Tervisetrend.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top