fbpx
Close

Tartu juunioride ITFi turniiril jõudsid üksikmängudes poolfinaali kolm Eesti mängijat

– Tennis / Foto: Pixabay

Tartus jätkuval ITFi juunioride 5. kategooria turniiril on üksikmängus poolfinaali jõudnud kolm Eesti mängijat: Andrea Roots ja noormeestest Markus Mölder ning Sten Hiiesalu. Tuleb aga märkida, et meie tüdrukud on järjest jätnud Venemaa tennisistidega mängimata ning seetõttu on Venemaa tüdrukud ka hõlpsalt edasi pääsenud.

Kätriin Reinvald loobus teise ringi kohtumisest Maria Golovinaga, Lisette Aljas Erika Bosaiaga. Erika Bosaia sai mänguta võidu kirja ka veerandfinaalis, sedapuhku ei läinud temaga mängima Soome piiga Emma Kuusisto. Golovina sai  samuti mänguta poolfinaali – muidu head vormi näidanud Anna Maria Tottrup veerandfinaalis venelanna vastu platsile ei läinud.

Nii on poolfinaalides vastamisi Eesti tüdruk Andrea Roots ja turniiritabelis Venemaa riigilipu märke nime eest eemaldada lasknud Erika Bosaia ning meie Brit Martini veerandfinaalis alistanud Läti noormängija Enija Paula Aploka – Maria Golovina.

Tütarlaste paarismängus on Roots koos Bosaiaga jõudnud poolfinaali, kus kohtuvad Eesti duoga Aljas/Tottrup. Teises poolfinaalis on vastamisi Läti paar Jana Denisenko/Laura Sprnina ja Alexandra Magla (Kreeka)/Anastasia Pettersson (Rootsi).

Noormeeste turniiritabelis esimest asetust omav Markus Mölder alistas veerandfinaalis soomlase Emil Matikaineni 6:4, 6:4 ning kohtub nelja parema seas põhjanaabrite esindaja, alles 14-aastase Oskari Paldaniusega. Ka Hiiesalu alistas kaheksa parema seas soomlase Jami Savolaineni. Seda kolmes setis 6:4, 3:6, 6:4 ning ka tema vastaseks poolfinaalis on Soome mängija Axel Eriksson.

Paarismängu turniiril jõudsid Eesti parimatena Romet Moosar/Mathias Tempel nelja parema hulka. Seal tuli tunnistada Soome paari Felix Alopaeus/Oskari Paldanius 6:1, 6:0 paremust. 

scroll to top