fbpx
Close

Üheksa Eesti tennisisti mängib Tallinn Openi veerandfinaalis

– Tennis / Foto: Pixabay

ITF juunioride neljanda kategooria turniiril Tallinn Open, mis toimub Tondiraba Tennisekeskuses, selgusid kolmapäeval veerandfinalistid.

Poiste üksikmängus püüab oma kolmandat järjestikust turniirivõitu Mark Lajal (1). Lajalil polnud mingeid probleeme Hendrik Katmuki alistamisega – 6:1 6:2. Veerandfinaalis kohtub Lajal Markus Mölderiga, kes omakorda sai 2.ringis jagu Ugnius Bickauskisest (Leedu, 8) 6:3 6:1. Viimasel ajal head mänguvormi demonstreeriv Marten Murrand (7) alistas raskes mängus Igor Visnevskij’e (Leedu) 6:2 6:7(5) 7:5. Lisaks eelnevale kolmele Eesti noortennisistile lunastas pääsme veerandfinaali veel Oliver Ojakäär (6). Tartlane pidi selleks võitma Alex-Andre Ojassalu 6:3 6:3. Paarismängus peetakse homme nii veerand- ja poolfinaalid.

Tütarlaste üksikmängus on kaheksast veerandfinalistist viis Eestist. Teises ringis sai Anet Angelika Koskel (8) jagu Nikol Kedunist (Kanada) 7:5 6:3, Lissi Kubre (3) Darya Zubtsouskayast (Valgevene) 6:1 6:2, Liisa Varul Desire Pärnast 6:1 6:1, Polina Ramenskaja Anna Maria Tottrupist 6:3 6:4 ning Elisabeth Iila (6) Aurelia Rigast. Ühes veerandfinaalpaaris kohtuvad üksteisega Varul ja Ramenskaja, mis tähendab, et minimaalselt üks meie mängija jõuab ka poolfinaali.

Paarismängus on endale koha nelja hulgas juba taganud eestlastest Grete Gull/Viktoria Kleer Kliimand ja Anet Angelika Koskel. Koskeli partneriks on leedulanna Klaudija Bubelyte.

Turniiri tulemused leiad siit.

Neljapäevased mängud algavad Tondiraba Tennisekeskuses kell 12:00. Ajakava leiad siit.

scroll to top