Serviga hätta jäänud Kristjan Tamm kaotas kindlalt

Kristjan Tamm ei suutnud Monastiri 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril 2. ringist kaugemale jõuda, kui kaotas täna seitsmendana asetatud Alvaro Lopez San Martinile (Hispaania) 1:6, 3:6.

Kuidagi ei saanud Tamm võidetud oma pallingugeime. Esimeses setis juhtus selline lugu, et Tamm teenis üldse vaid 2 (!) punkti oma servilt. Ainsa geimi võitis ta vastase pallingult. Teises setis olukord pisut paranes, aga kehv esimese servi õnnestumisprotsent (44) ei lubanud tal kuigivõrd domineerida. Lõpuks võitis Tamm esimeselt pallingult 44% ja teiselt 39% punktidest ehk mõlemal juhul alla poole.

Täna tuleb Tamm väljakule ka paarismängu veerandfinaalis, seega pole Monastiri turniir tema jaoks veel läbi.