Robin Kilp jõudis Pajulahtis üksikmängus poolfinaali!

– Robin Kilp / Foto: Erakogu

Soomes Pajulahtis U12 Tennis Europe 2. kategooria turniiril näitab head minekut Robin Kilp.

Poiste üksikmängus puhast Eesti poolfinaali ei tule. Kui Robin Kilp võitis veerandfinaalis kindlalt (võrdset mängu jagus esimesele neljale geimile) soomlase Eevert Heliskoski 6:2 6:0, siis Kaspar Lusti kaotas prantslasele Henri Maxyle 3:6 0:6. Nüüd kohtub Kilp poolfinaalis Maxyga.

Paarismängus langesid veerandfinaalis Kip/Lusti, Ken Martti Birk/Robin Lucas Sirk ja Jan Martti Vainula koos venelase Nikita Kravetciga paraku välja.

Tüdrukute paarismängu poolfinaalis näeme Kendra Aidlat, kes koos partneri Eva Kryuchkovaga (Venemaa) olid veerandfinaalis üle soomlannadest Ilona Kanerva/Milla Kotamäkist draamatilise heitluse järel 3:6 7:6(4) 11:9.