fbpx
Close

Rannatennise GP-etapi Haabneemel võitsid üllatajad

Haabneeme GP-etapp. / Foto: Eilike Lõssov

Laupäeval Haabneemel peetud Eesti rannatennise GP-etapil ei jõudnud kaks kõrgema asetusega paari võiduni meeste ega ka naiste paarismängus.

Meeste turniiril osales 15 paari ja avaringis olid ainsana vabad esimesena asetatud Priit Pihl/Tarmo Uustalu. Lõpuks jõudsid nad ka finaali, kui said poolfinaalis ebaõnnestunult alanud mängus jagu Jarko Lipp/Ken-Kristjan Toomjõest 1:6, 6:4, 10:8.

Tabeli teiselt poolelt jõudis aga finaali teine Toomjõe – Andre-Khristopher, kes mängis koos Ivar Taaniel Sepaga. Neljandana asetatud paar alistas poolfinaalis 6:1, 6:4, Benjamin Grosi ja Kert Küti, kes omakorda olid avaringis 6:4, 6:4 üllatanud teisena asetatud Hans Alasit ja Esper Tammet. Finaalis suutsid Sepp/Toomjõe alistada ka Pihl/Uustalu 1:6, 6:1, 10:5.

Võitjad Maria Salundi (vasakul) ja Triinu Naastre ning Andre-Khristopher Toomjõe (vasakul) ja Ivar Taaniel Sepp. / Fotod: Eilike Lõssov

Naiste turniiril osales 8 paari ja võiduni jõudsid Triinu Naastre/Maria Salundi, kes järjest lülitasid välja teise ja esimesena asetatud paari. Kõik kolm mängu võitsid Naastre/Salundi otsustavas tie-break’is. Poolfinaalis võitsid nad Anna-Kristina Nosko/Adelia Susi (2) 3:6, 6: 4, 12:10 ja finaalis Aylin Susi/Karoliina Tarkuse 2:6, 7:6, 10:6. Susi/Tarkus olid poolfinaalis võitnud Miina Seplingi ja Merilin Vikkiski 6:4, 6:2.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top