fbpx
paf.com

Pallas võidutses sõpruskohtumisel Kadrioru vastu

– Pallase ja Kadrioru Tenniseklubi mängijad / Foto: Vivika Jürna

Laupäeval, 17. novembril toimus Tallinki tennisehallis sõpruskohtumine Pallase ja Kadrioru tenniseklubide vahel, Järjekorras juba kolmandat korda toimunud iga-aastase jõukatsumise suutis seekord enda kasuks mängida Pallas.

Tasavägine võistluspäev tõi väljakule mõlemast klubist 8 naist ja 8 meest, kes panid end proovile kolmes 50-minutilise ajatennise formaadis mängitud matšis: üksikmängus, nais- ja meespaarides ning segapaaris. Päeva lõpuks loeti kokku mõlema võistkonna võidud ning skoor jäi tervikuna Pallase kasuks 19:17. Kui meeste üksikmängudes valitses kindlalt Pallas, siis naiste puhul jäi tugevamaks Kadriorg. Paaristennises suutis aga Pallas oma trumbid paaris-tennise klubina maksma panna ja noppis ka päeva lõpuks võidu. Mängude tase oli põhiliselt 2. – 3. liigatennise oma, platsil pakkusid silmailu ka kogenud tegijad nagu Erki Jaanson, Lena Galjanova, Peeter Saks ja Kadri Kukk. Järgmine kohtumine kahe klubi vahel toimub sügisel Kadriorus.

popsport.ee

See võib Sulle huvi pakkuda

Märtsi esimese nädalavahetuse liigatennise turniirid

Mängija peab omama kehtivat Eesti Tennise Liidu (ETL)  litsentsi (MIN-kood), selle saab vormistada etl.tournamentsoftware.com KuupäevPealkiriToimumiskohtLinn02.03.2019SEB Liigatennis NAISED esiliiga …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline