fbpx
Close

Pajulahti Cupil oli täna Eesti edukaim Alissia Aleksandra Kivi

– Tennis / Foto: Pixabay

Teisipäeval jätkus Nastolas (Soome) peetaval Pajulahti Cupil, mis on Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniir, üksikmängu avaring ja alustati paarismängudega.

Neljale Eesti tüdrukule lisandus täna avaringi võitjana veel Alissia Aleksandra Kivi, kes alistas Liinu Heiskaneni (Soome) 6:2, 6:0, ent kaotuse pidi vastu võtma Nora Parik. Seega jõudis üksikmängu teise ringi viis Eesti tüdrukut.

Ent poiste seas ei lisandunud Villem Aadamsoole (7) enam kedagi, sest täna kaotasid avaringis Georg Strasch ja Sten Hiiesalu. Niisiis jätkab teises ringis eestlastest Aadamsoo üksi.

Hästi läks Eestil tüdrukute paarismängu esimeses ringis, kus võitsid Kivi/Victoria Maria Mändma (4), Kaia Kruus/Parik, Lisette Aljas/Anna Maria Tottrup (said loobumisvõidu) ning õed Andrea ja Adriana Roots. Kivi oli seega täna ainuke, kes teenis kaks võitu, kuid mõlemas mänguliigis on teise ringi jõudnud ka Andrea Roots, Aljas ja Tottrup.

Poiste paarismängus jõudsid teise ringi vaid Robert Raag/Strasch, Aadamsoo selles mänguliigis kaasa ei tee. Nii ei ole Eesti poistest kahel turniiril jätkamas enam kedagi.

scroll to top