fbpx
Close

PAF Openi Tartus võitis ukrainlane Vladyslav Manafov

– Tartru PAF Openi finalist Martins Podzus / Foto: Toomas Kuum

Tartu PAF Openil, kus Vladmir Ivanov võitis paarismängu koos venelase Maxim Ratniukiga mängiti laupäeval ära üksikmängu finaal.

Finaalis kohtusid Ivanovi poolfinaalis kolmes setis alistanud esimese asetatusega lätlane Martins Podzus ja teise asetusega ukrainlane Vladyslav Manafov. Mõlemad mehed osalevad ka uuel nädalal algaval PAF Openil Pärnus. Seniste mängude põhjal oli favoriit Manafov, kelle mängutempo oli kõikidest osalejatest silmnähtavalt kiireim. Nagu eeldada võis, võitiski Manafov. Esimene sett oli tasavägisem, Manafov murdis Podzuse servi kahel korral ja andis enda oma vaid korra. Teises setis oli ukrainlase ülekaal juba ilmsem, kahele murdele ei suutnud Läti tennisisist samaga kordagi vastata. Lõpptulemus finaalis Manafovile 7:5 6:2. Kui Manafov võitis esimeselt servilt 78% punktidest, siis lätlasel jäi see protsent väga madalaks – 59%. Ka teiselt servilt olid turniiri teenitult võitnud Manafovi statistilised näitajad paremad.

Manafovi kontos on nüüd karjääri jooksul kaheksa võidetud üksikmängu tiitlit ITF Futures turniiridelt, Podzusel jäi see arv pidama nelja peale.

Paarismängu finaali järel oli Vladimir Ivanovi partner Maxim Ratniuk väga õnnelik ja silmad särasid. Nimelt oli see talle ITF Futures turniiridel seitsmes paarismängu finaal, kuid alles Tartu PAF Openil õnnestus tal turniirivõitude arve avada. Nagu Vladmir Ivanov naljatles, on paarismängus üheks edu pandi teguriks õige partneri valik… Selle mõtte sisu ei ole vajadust lahti seletada. Ivanovile oli see aga juba karjääri kaheteistkümnes tiitel.

 

scroll to top