Oliver Ojakäär püsib võidulainel

– Oliver Ojakäär EM-võistlustel. / Foto: Martin Karis

Düreni (Saksamaa) Tennis Europe U14 vanuseklassi 1. kategooria turniiril alistas Oliver Ojakäär (6) teises ringis Benedict Badza (Zimbabwe) 6:2, 6:3 ja jõudis kaheksandikfinaali.

Huvitav, et kahe ringi jooksul ei ole Eesti U14 esireket veel kohtunud eurooplastega, kuid 1/8 finaalis tuleb talle vastu Fabio Nestola (Suurbritannia, 12). Paarismängu alustab Ojakäär koos soomlase Oliver Byskataga homme otse 16 parema hulgast.

Wroclawis U14 2. kategooria turniiril tuli aga Eestil alla neelata mõru pill, kui kolmandana asetatud Markus Mölder kaotas avaringis Piotr Czaczkowskile (Poola) 6:2, 4:6, 3:6. TE U14 edetabelis oli Mölder vastasest tunduvalt eespool, vastavalt 71. ja 327. Paarismängus on Mölder koos Viktor Frydrichiga (Suurbritannia) asetatud esimesena ning nad pääsesid sellega otse kaheksa parema hulka.