fbpx
Close

Oliver Ojakäär jõudis Riias poolfinaali

– Oliver Ojakäär / Foto: Viktor Burkivski

Tennis Europe 2. kategooria turniiril Riga Open – Inspired by Tennis jõudis eestlastest üksikmängu poolfinaali Oliver Ojakäär (2) U14 vanuseklassis.

Ojakäär alistas täna Janis Raffael Simmeni (Šveits) 6:0, 6:4 ning kohtub nüüd poolfinaalis nimekaimu Oliver Byskataga (Soome, 3), kellega koos on nad paarismängus jõudnud samuti poolfinaali. Markus Mölder (6) kaotas täna esimesena asetatud Grigori Shebekinile (Venemaa) 3:6, 1:6, kuid temagi on jõudnud paarismängu poolfinaali koos lätlase Gustavs Dambinšiga.

Tüdrukute U14 turniiri veerandfinaalis kaotas eestlannadest viimasena konkurentsis püsinud Emma Namnieks (7) Liepa Sataitele (Leedu) 4:6, 1:6. Sataite on turniiri suurüllataja, sest avaringis alistas ta neljandana asetatud lätlanna koguni 6:0, 6:0.

See-eest püsib Eesti veel konkurentsis U14 tüdrukute paarismängus, kus Grete Gull/Brit Martin (3) võitsid täna Enija Paula Aplika (Läti) ja Carolin Raschdorfi (Saksamaa) 6:2, 6:4 ning jõudsid poolfinaali.

U12 klassis on Eesti poolt konkurentsis veel poiste paar Edwin Averjanov/Luukas Raudkivi, kes on jõudnud samuti poolfinaali.

scroll to top