fbpx
Close

Oliver Ojakäär ja Denis Maijorov võitsid, Markus Mölder kaotas

– Oliver Ojakäär / Foto: Viktor Burkivski

Kolm Eesti poissi pidas täna ennelõunal Tennis Europe U14 turniiridel mängu, neist Oliver Ojakäär ja Denis Maijorov olid võidukad, Markus Mölder kaotas.

Ojakäär (3. asetus) ja Mölder (15.) teevad kaasa Rakovnikis Bohemia Cafex Cupil, mis on 1. kategooria turniir. Ojakäär oli täna ülivõimas, alistades Max Stenzeri (Saksamaa) 6:1, 6:0 ning jõudis 3. ringi. Mölder pidi aga tunnistama Filip Hanzelini (Tšehhi) paremust 6:1, 6:3. Õhtupoolikul pidasid neljandana asetatud Ojakäär/Mölder esimese matši paarismängus ja võitsid Tšehhi paari Karel Froemel/Lukas Rais 6:1, 6:2.

Maijorov mängib Bakuus 3. kategooria turniiril, mis kannab Heidar Alijevi mälestusturniiri nime. Tema jõudis juba veerandfibaali, sest Bakuus on 32-ne tabel, aga Rakovnikis 64-ne. Kaheksandana asetatud Maijorov võitis täna Klim Krivoštšekovi (Venemaa) 6:3, 7:5, aga läheb nüüd kokku esimesena asetatud Ofek Shimanoviga (Iisrael).

Paarismängus pääses Maijorov juba poolfinaali, kui nad koos ameeriklase Stephan Joromskyga alistasid Gruusia paari 6:2, 6:3. Maijorov/Joromsky on asetatud kolmandana.

scroll to top