fbpx
Close

Nuudi langes veerandfinaalis, Koskel Soomes paarismängus finaalis

– Anet Angelika Koskel / Foto: ETL/Igor Pissarev

ITF-i W25 turniiril sai Maileen Nuudi täna kirja nii võidu kui kaotuse. Anet Angelika Koskel püüab homme Soomes tiitlit paarismängus.

Arvestades Maileen Nuudi (WTA 543.) etteasteid eriti viimasel kuul, pole midagi ootamatut, et ta jõudis Taanis Koges kaheksa parema hulka. Tänases mängus Saksamaa tennisisti Chantal Sauvant’i (638.) vastu polnud tal mingeid probleeme. Võidunumbrid 6:2 6:4 räägivad iseenda eest. Nuudi pidi täna otsa mängima ka veeranfinaali. Kaks mängu päevas pole lihtne katsumus, ent ilmaolud tingivad vahel sellise olukorra, et mängitakse mitu üksikmängu päevas. Horvaatia tennisisti Lucija Ciric Bagarici (420.) püssirohtu enam kogu mänguks ei jagunud. Tuli kaotus numbritega 6:7(5), 2:6. Esimeses setis oli Nuudi 5:3 ees. Oma servil 5:4 eduseisul oli Nuudil kasutada ka üks settpall. Ka kiires lõppmängus oli Nuudi korra 3:2 juhtimas, kuid sellega ka teatav initsiatiiv piirdus. Kokkuvõttes ei saa ka kaheksa tugevama hulka jõudmist ebaõnnestumiseks pidada, kuigi oli ka Bagaric Nuudile konti mööda.

Soomes Savitaipales W15 turniiril jõudis Anet Angelika Koskel paarismängus finaali. Koos partneri Weronika Baszakiga alistati poolfinaalis Soome paar Ella Haavisto/Stella Remander tulemusega 6:2, 4:6, 10:2. Poolfinaalis pidid Elisabeth Iila/Liisa Varul Laura Hietaranta (Soome)/Luca Udrady (Ungari, 2) alla vanduma 4:6, 2:6.

scroll to top