Nora Olivia Adamson parimate seas Assooridel

– Nora Olivia Adamson / Foto: Erakogu

Lähinädalatel osales U12 vanuseklassi Tennis Europe turniiridel edukalt Eesti noortennisist Nora Olivia Adamson.

Assooridel (Portugal) peetud U12 TE turniiril Azores Open saavutas kaks kolmandat kohta Nora Olivia Adamson. Üksikmängus jõudis ta poolfinaali, kus tunnistas turniiri võitja rootslanna Grace Bernsteini paremust (6:4, 2:6, 0:6). Muideks, eestlanna suutis ainsana Bernsteinilt turniiri vältel vähemalt ühe seti röövida. Samuti saavutas Adamson kolmanda koha paarismängus, partneriks Nadezhda Morozova.

Türgis Istanbulis TE U12 Soul Cupil pidi Adamson üksikmängu teises ringis alla vanduma hilisemale turniiri võitjale Haniya Aman Minhasile (Pakistan) ja seda taas kolmes setis – 6:3, 2:6, 1:6. Istanbuli turniiril ei vedanud Adamsonil kohe üldse loosiga, sest kõkide teiste vastastega ei loovutanud Aman Minhas terve mängu peale rohkem kui kaks geimi! Paarismängus jõudis Adamson koos Nadezhda Morozovaga veerandfinaali.