fbpx
Close

Murrand on endale U18 vanuseklassis kindlustanud kolm medalit

– Kadrioru Tennisekeskus / Foto: Facebook

Esmaspäeval peeti Kadriorus lisaks U14 vanuseklassile ka U18 üksikmängude veerandfinaalid ning selgusid pea kõik paarismängude finalistid.

Kuni 18-aastaste noormeeste  teisipäevased poolfinaalpaarid on järgmised:  Alexander Georg Mändma (1)  – Ronan Vahtras (5) ja Kevin Suvi (3) – Marten Murrand (-).  Peab tunnistama, et kindla favoriidi Mändma mäng veenvat muljet seni  jätnud ei ole. Kaks aastat noorema Hendrik Katmukiga nägi Mändma teises ringis hirmsat vaeva (6:4 6:3), samuti veerandfinaalis ei olnud tema ülekaal Martin Petuhovi üle selline, nagu spetsialistid eeldasid (6:1 6:4). Samas peab muidugi arvestama, et ca 1,5 kuud tagasi vigastas ta rattasõidul kätt.

Noormeeste lohutusturniiri finaalis võitis Andre-Remi Jakobi  Richard Martell Eeki pärast pingelist heitlust 8:6.

Kuni 18-aastaste neidude veerandfinaalis üllatas Polina Ramenskaja 4:6 6:3 6:3 võiduga Elisabeth Iila üle. Poolfinaalis läheb Ramenskaja kokku Aurelia Rigaga. Teises poolfinaalis on vastamisi Anet Angelika Koskel  – Liisa Varul.

Tütarlaste lohutusturniirist võttis osa vaid neli tennisisti, võitjaks krooniti neljanda asetusega Elise Marie Leik, kes oli esikohta otsustavas matšis parem Anu Mahlapuust 9:7.

Tütarlaste ja noormeeste paarismängu poolfinaale segas vihm.

U18 segapaari finaalis kohtuvad Murrand/Varul (3) – Marcus Kevin Rõuk/Koskel (4).

Noormeeste paarismängus on Marten Murrand kindlustanud igal juhul medali. Koos Oskar Irdojaga mängitakse poolfinaalmatšis Petuhov/Suvi vastu.

Murrand ise arvas, et pärast mõningast võistluspausi on ta paarismängus enesekindluse täielikult leidnud. 

scroll to top