fbpx
Close

MINU LUGU | Elina Svitolina lemmikpaigad on kodune köök ja Londoni turg

WTA videosarja “Minu lugu” seekordne kangelanna on ukrainlanna Elina Svitolina, kes paar kuud tagasi mängis ka Eestis Fed Cupi turniiril.

Odessast pärit mängija ütleb videoloos, et ema oli see, kes teda rohkem tagant utsitas ja surus: pead saama paremaks ja edasi liikuma! “Isa oli palju rahulikum, kuid mina olen ilmselt saanud mõlema iseloomujooni,” ütles Elina.

Tähtis inimene Elina eduloos on ka üheksa aastat vanem vend Julian, kes praegu peab koos abikaasaga Los Angeleses tennisekooli. Tema võttis õe juhendada, kui neiu oli 14-aastane. Vend räägib ka videoloos päris palju oma õe karjäärist.

Loomulikult ei puudu loost ka 2018. aasta WTA finaalturniiri otsustavad hetked – seal sai Svitolina karjääri senise tähtsaima võidu. “Imeline on see, et minu nimi seisab nüüd karikal kõigi nende legendide kõrval. Kui sõitsin pärast võitu Ukrainasse, pidin andma palju intervjuusid ja käima kohtumistel. Ukrainas on sport väga tähtis!” ütles Svitolina, ent siiski elab ta juba mitmendat aasta Londonis, kus tema lemmikpaik on turg. See on ka loogiline, kui Elina kodus on tema tähtsaim koht köök!

FedCupi ajal tegi Tennisnet Svitolinaga ka intervjuu, kus saate lugeda veel tänase videoloo kangelanna kohta.

scroll to top