Mark Lajal alustas Chicago Challengeri kindla võiduga

Mark Lajal Morelosi Challengeril. / Foto: Morelos Openi Instagram

Mark Lajalil ei olnud probleeme Chicago Challenger 75 turniiri avaringis austraallase Omar Jasika (ATP 286.) alistamisega 6:1, 6:4.

Avasetis mängis Lajal seisult 1:1 sedavõrd kindlalt, et võitis viis geimi üldpunktidega 20:3, nende hulgas ka kaks servimurret. Teisest setis jäi aga Eesti esireket taha 0:2, ent murdis kohe tagasi ja viigistas. Seisul 3:3 oli Lajalil viis murdepalli 26 punkti kestnud geimis, aga vastane pääses. Kuid see ei heidutanud Lajalit, kes uue šansi seisul 4:4 kasutas. Lajal võitis esimeselt servilt koguni 86% punktidest, vastane ainult 64%.

Teises ringis on Lajali vastane Yasutaka Uchiyama (Jaapan, ATP 267.), kes üllatavalt kindlalt 6:2, 6:1 lülitas välja kolmandana asetatud Emilio Gomezi (Ekuador).

Lajal mängib seekord kaasa ka paarismängus, kus tema partner on 19-aastane Jordaania esireket Abdullah Shelbayh, kes ka noorteklassis mängis tihti Lajaliga samadel turniiridel.