fbpx
Close

Lisette Marie Mäelt võitis esimese BT10 tiitli!

Lisette Marie Mäelt (vasakult teine) koos paarilisega (vasakul) ja finaali vastastega. / Foto: Lietuvos papludimio teniso federacija Facebook

Lisette Marie Mäelt, kes mai keskel jõudis koos õe Anettega Portugalis rannatennise ITF-i BT50 turniiril finaali, võitis eile ka esimese tiitli, kui tuli koos lätlanna Sonora Paeglega võitjaks Kaunase BT10 turniiril.

Kolmandana asetatud paar ei loovutanud üheski mängus üle viie geimi. Poolfinaalis alistasid Mäelt/Paegle esimese asetusega Leedu paari Ieva Gelazanskaite/Valerija Keda 6:1, 6:2 ja finaalis Urte Dainiute/Dominyka Lebiodaite (Leedu, 3) 6:3, 6:1.

Hästi mängis Kaunases ka Ragnar Jung, kes koos poolaka Antoni Wieczorekiga oli teisena asetatud. Nad võitsid poolfinaalis Artiom Ivancovi ja Robert Sokolovi (Leedu, 3) 6:4, 6:1, aga kaotasid finaalis esimesena asetatud Itaalia paarile Alessandro Branchini/Francesco Vergni 3:6, 3:6. Seega Jungile Kaunasest teine koht.

Täna ja homme mängitakse Kaunases BT50 turniir, kus teeb kaasa rohkem eestlasi. Sealjuures on Andree Karel Kalle koos prantslase Jean Combreas’ga ja Aylin Susi koos Aleksandra Kovalovaga (Läti) esimesena asetatud.

scroll to top