fbpx
Close

Lähenemas on üle-eestiline laste “Tennisekuu”

– Laste tennis / Foto: Toomas Kuum

MTÜ SEB Tallink Tennis Team ja Eesti Tennise Liit kutsuvad Teid taaskord kaasa lööma üle-eestilisel “Tennisekuul”, mis toimub juba üheksandat aastat järjest.


„Tennisekuu“ eesmärk on tutvustada lastele tennisemängu võlu ning seeläbi leida tenniseklubidele uusi noori harrastajaid, kellest tulevikus võiksid saada uued Eesti tippmängijad.

Osalemise tingimused:
* Klubi tagab registreerunutele TASUTA treeningud 2x nädalas 9.september kuni 6.oktoober
* Klubi võtab registreerinutega ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksu. Juhul kui klubi ei saa enam lapsi juurde võtta, kohustub ta teavitama koheselt alaliitu (lõpetame sellesse klubisse registreerumise, suuname lapsed ringi). * Klubi osaleb koos oma tennisekuul osalenud lastega ja vähemalt ühe treeneriga Tennisekuu lõpupeol.
* Klubi saadab Tennisekuu lõppedes tagasiside vormi

Palutakse kõikidel klubidel, kes soovivad “Tennisekuul” osaleda, teatada selles hiljemalt 22. juuliks aadressil tennis@tennis.ee.

Lisada tuleb järgmised andmed, mis lähevad „Tennisekuu“ voldikusse ja registreerimise vormile: klubi täpne nimi, aadress (kus toimuvad treeningud), kodulehe aadress, e-posti aadress (kuhu tulevad registreerunud laste andmed) ja kontaktisik koos telefoninumbriga.

“Tennisekuule” registreerimine toimub nii nagu eelmisel aastal: osalejad eelregistreerivad end SEB Tallink Tennis Teami Facebooki lehel, kus on selleks spetsiaalne registreerimise vorm. NB! Registreerimiseks ei pea olema Facebooki kasutaja. Pärast registreerimisvormi täitmist saadab programm automaatselt klubile e-kirja registreeruja andmetega . Edasi võtab klubi ise “Tennisekuul” osalejaga ühendust, et leppida kokku treeningute ajad.

“Tennisekuul” edukalt osalenud klubid saavad väljakute või treeneri kulude katmiseks ühekordse toetuse 200 eurot, mis makstakse välja pärast “Tennisekuu” lõppu, kui klubi on kõik tingimused täitnud ja esitanud omapoolse tagasiside.

Kõik “Tennisekuul” osalevad lapsed on oodatud ka suurele lõpupeole 13. oktoobril kell 12.00. Selle kohta saadetakse kõigile “Tennisekuul” osalevatele lastele ja klubidele täpsem info.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top