fbpx
Close

Kristjan Tamm langes Tuneesias välja

– Kristjan Tamm / Foto: Toomas Kuum

Kristjan Tamm ei suutnud tasavägist vastupanu osutada maailma 447. reketile Evan Hoytile (Suurbritannia) ja kaotas Monastiri (Tuneesia) turniiri teises ringis 3:6, 2:6.

Pisut vedas Tamme alt esimene serv, mida ta lõi sisse vaid 48%. Samal ajal oli eestlase teine palling märksa haavatavam – ta teenis 42%, aga Hoyt 65% teise servi punktidest. Britt lõi ka tunduvalt rohkem ässasid – vastavalt 12 ja 3. Tammel oli kasutada vaid üks murdepalli, kuid seda üsna olulisel hetkel – esimeses setis seisul 2:2. Saanuks eestlane murde kätte, võinuks mäng edaspidi kulgeda teisel viisil. Kuid pärast võimaluse luhtumist Tamm enam võrdsust säilitada ei suutnud.

Pärastlõunal langes Tamm välja ka paarismängus kus ta koos Dominik Palaniga (Tšehhi) kaotas kolmandana asetatud paarile Maikel Borg (Holland)/Jakob Sude (Saksamaa) 6:4, 4:6, 4:10. Teises setis jõudsid Tamm ja Palan 1:4 kaotusseisust viigini 4:4, aga kaotasid teist korda seti jooksul oma pallingu ja lõpuks ka kindlalt otsustava tie-breaki, kus nad jäid kiiresti taha 1:5 ning enam sellest välja ei tulnud. Murdepalle oli selles mängus väga palju – Tamm ja Palan realiseerisid 8st 2 ja vastased 9st 2.

scroll to top